Azeroth v1.9.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 11 views
( 917 ratings )
Price: $0
Download

Azeroth v1.9.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

Azeroth v1.9.2 ELMAS HİLELİ APK, savunma, strateji ve kahraman – kule mücadele oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını ShardsStudio firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahramanlar ve kuleler ile bulunduğunuz bölümlerde düşman akınlarını durdurmak ve kalenizi korumaktır. Azeroth içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli, tüm karakterlerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz kahramanı seçip düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Tehlikeli düşmanlar, özel yeteneklere sahip kuleler, farklı bölgeler ve dahası sizleri bekliyor. Azeroth v1.9.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Azeroth Play Store’da pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

Azeroth v1.9.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Azeroth 1.9.2 hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan tüm ürünleri alabilirsiniz, satın alma butonlarına basmanız yeterlidir. (gerçek satın alma işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur)

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savunma Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, azeroth 1.9.2 elmas hile, azeroth 1.9.2 hack apk, azeroth 1.9.2 hile apk, azeroth 1.9.2 mod apk, azeroth 1.9.2 para hile, azeroth apk, azeroth apk hile, azeroth elmas hile, azeroth hack, azeroth hack apk, azeroth hile apk, azeroth karakter hile, azeroth mod apk, azeroth para hile


Download Azeroth v1.9.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like