Bad 2 Bad Extinction v2.9.1 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 639 ratings )
Price: $0
Download

Bad 2 Bad Extinction v2.9.1 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Bad 2 Bad Extinction v2.9.1 PARA HİLELİ APK, aksiyon, strateji ve mini FPS oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını DAWINSTONE firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız hayvanlardan oluşan özel tim ile düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. BAD 2 BAD: EXTINCTION içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, askerlerinizi güçlendirip, özel silahları kullanabilirsiniz. Farklı silahlar, tehlikeli düşmanlar, onlarca görev ve dahası sizleri bekliyor, Bad 2 Bad Extinction v2.9.1 sürümünde yeni bölgeler ve silahlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Bad 2 Bad Extinction Play Store’da 50.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Bad 2 Bad Extinction v2.9.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bad 2 Bad Extinction 2.9.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Bad 2 Bad Extinction 2.9.1 elmas hile apk : oyun içinde yaptığınız ilk elmas harcamasından sonra elmasınız sınırsız olacaktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, bad 2 bad extinction 2.9.1 altın hile, bad 2 bad extinction 2.9.1 apk hile, bad 2 bad extinction 2.9.1 elmas hile, bad 2 bad extinction 2.9.1 hack apk, bad 2 bad extinction 2.9.1 hile apk, bad 2 bad extinction 2.9.1 mod apk, bad 2 bad extinction 2.9.1 para hile, bad 2 bad extinction altın hile, bad 2 bad extinction apk, bad 2 bad extinction apk hile, bad 2 bad extinction elmas hile, bad 2 bad extinction hack apk, bad 2 bad extinction hile apk, bad 2 bad extinction mod, bad 2 bad extinction mod apk, bad 2 bad extinction para hile


Download Bad 2 Bad Extinction v2.9.1 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like