BADLAND v3.2.0.45 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 18 views
( 536 ratings )
Price: $0
Download

BADLAND v3.2.0.45 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

BADLAND v3.2.0.45 FULL APK, platform, macera ve sürükleyicilik bakımından başarılı bulduğum yapımcılığını Frogmind firmasının üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız garip canlılar ile bulunduğunuz bölümlerde engelleri, tuzakları aşarak ilerlemek ve görevleri tamamlamaktır. BADLAND içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan bölümlerin kilidi açık olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm aşamalarda oynayabilirsiniz. Onlarca bölüm, kaliteli hazırlanmış ortamlar, etkili sesler, değişik karakterler ve dahası sizleri bekliyor. BADLAND v3.2.0.45 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Oyun içindeki seviye editörü ile kendi bölümlerinizi de oluşturabilirsiniz. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. BADLAND Play Store’da 1.500.000’den fazla indirilmiştir.

 

BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp-iptal ederseniz TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

Kurulumu

BADLAND v3.2.0.45 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.frogmind.badland” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

BADLAND v3.2.0.45 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

BADLAND 3.2.0.45 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan ana bölüm paketlerinin ve özelliklerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, badland 3.2.0.45 android full, badland 3.2.0.45 android hile, badland 3.2.0.45 apk, badland 3.2.0.45 full apk, badland 3.2.0.45 full sürüm, badland 3.2.0.45 hack apk, badland 3.2.0.45 hile apk, badland 3.2.0.45 mod apk, badland 3.2.0.45 premium apk, badland 3.2.0.45 pro apk, badland android, badland android full sürüm, badland android indir, badland apk download, badland apk indir, badland bölüm hile, badland full apk, badland hack, badland hack apk, badland hile apk, badland mod apk, badland premium apk, badland pro apk


Download BADLAND v3.2.0.45 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like