Ball Blast v1.29 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 386 ratings )
Price: $0
Download

Ball Blast v1.29 MOD APK – PARA HİLELİ

Ball Blast v1.29 PARA HİLELİ APK, zaman geçirmek için oyunlar arıyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını VOODOO stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız top atar ile bulunduğunuz bölümlerde yukarıdan düşen blokları parçalamak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Ball Blast içinde yaşanan maddi sorunlardan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, premium yani vip hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, silahınızı kolayca geliştirip yenilmez olabilirsiniz. Ulaşılması güç puanlar, yapmanız gereken binlerce geliştirme, aralıksız düşen bloklar ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Ball Blast Play Store’da 350.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Ball Blast v1.29 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Ball Blast 1.29 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

Ball Blast 1.29 premium hile apk : oyuna giriş yaptığınızda vip yani özel üye olarak başlarsınız.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Klasik Oyunlarandroid oyun indir, apk, ball blast 1.29 altın hile, ball blast 1.29 hack apk, ball blast 1.29 hile apk, ball blast 1.29 mod apk, ball blast 1.29 para hile, ball blast altın hile, ball blast android hile, ball blast apk, ball blast apk hile, ball blast apk mod, ball blast hack, ball blast hack apk, ball blast hile apk, ball blast mod apk, ball blast para hile, ball blast vip hile


Download Ball Blast v1.29 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like