Basketball PVP v1.2.10 MOD APK – ÇANTA / ViP HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 159 ratings )
Price: $0
Download

Basketball PVP v1.2.10 PARA HİLELİ APK, mini basketbol oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını DoubleTap Software firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız basketçiler ile rakibin potasına topları yollamaktır. Basketball PVP içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız yıldız kullanım hileli, VIP yani premium üyelik hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz kadar çanta satın alabilir, istediğiniz eşyalara sahip olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen maçlar, dünyanın dört bir yanından oyuncular, komik karakterler, onlarca ekipman ve dahası sizleri bekliyor. Basketball PVP v1.2.10 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Basketball PVP Play Store’da 13.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Basketball PVP v1.2.10 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Basketball PVP 1.2.10 çanta hile apk : oyun içinde yıldız miktarınız ne kadar olursa olsun, dilediğiniz gibi çanta satın alıp yeni eşyalara sahip olabilirsiniz.

Basketball PVP 1.2.10 vip hile apk : oyuna vip yani premium üyelik olarak başlarsınız.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini Yorum Android Oyun, Spor Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, basketball pvp 1.2.10 android hile, basketball pvp 1.2.10 bag hack, basketball pvp 1.2.10 çanta hile, basketball pvp 1.2.10 hack apk, basketball pvp 1.2.10 hile apk, basketball pvp 1.2.10 mod apk, basketball pvp 1.2.10 money hack, basketball pvp 1.2.10 para hile, basketball pvp altın hile, basketball pvp android hile, basketball pvp bag hack, basketball pvp çanta hile, basketball pvp hack apk, basketball pvp hile apk, basketball pvp mod apk, basketball pvp money hack, basketball pvp para hile, basketball pvp premium hile, basketball pvp vip hack, basketball pvp vip hile


Download Basketball PVP v1.2.10 MOD APK – ÇANTA / ViP HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like