Battle Gems (AdventureQuest) v1.1.8 MOD APK – PARA HİLE

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 563 ratings )
Price: $0
Download

Battle Gems (AdventureQuest) v1.1.8 MOD APK – PARA HİLE

Battle Gems (AdventureQuest) v1.1.8 PARA HİLE APK, tarayıcı üzerinden oynanan yapımcılığını Artix Entertainment stüdyosunun üstlendiği Adventure Quest oyununun mobil platform için düzenlenmiş halidir. Candy Crush Saga ve benzeri oyunları seviyorsanız kesinlikle denemenizi öneririm. Battle Gems (AdventureQuest) içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız enerji hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz silah, ekipman ve ögeleri satın alabilir, sınırsız enerjiniz sayesinde durmadan oynayabilirsiniz. Amacınız oyunun başında oluşturduğunuz karakter ile karşınıza çıkan yaratıkları öldürmektir yalnız saldırmak için aynı ögelerden en az üç taneyi birleştirmek zorundasınız… Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Battle Gems (AdventureQuest) Play Store’da 39.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Battle Gems (AdventureQuest) v1.1.8 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.battleon.aqbattlegems” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Battle Gems (AdventureQuest) v1.1.8 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Battle Gems (AdventureQuest) 1.1.8 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda ilk bölümden sonra paranıza bakmanız yeterlidir.

Battle Gems (AdventureQuest) 1.1.8 enerji hile apk : oyuna giriş yaptığınız enerji miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunbattle gems (adventurequest) enerji hile apk, battle gems (adventurequest) hack apk, battle gems (adventurequest) mod apk, battle gems (adventurequest) para hile apk, battle gems 1.1.8 hack apk, battle gems 1.1.8 hile apk, battle gems 1.1.8 mod apk, battle gems 1.1.8 para hile apk, battle gems altın hile apk, battle gems android hile, battle gems android hile apk, battle gems enerji hile apk, battle gems hack apk indir, battle gems para hile apk


Download Battle Gems (AdventureQuest) v1.1.8 MOD APK – PARA HİLE

Download

Recommended for You

You may also like