Battle of Warships v1.34 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 13 views
( 155 ratings )
Price: $0
Download

Battle of Warships v1.34 PARA HİLELİ APK, gemi savaşı ve simülasyon oyunlarını seven hocalarım için düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Cube Software stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaş gemisi ile bulunduğunuz harita içinde rakiplerinizle mücadele ederek bölümde birinci olmaya çalışmaktır. Battle of Warships içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani para hileli, sınırsız altın hileli, tüm gemilerin kilidi açık, premium yani vip hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm savaş gemilerini satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip yenilmez olabilirsiniz. Geniş oyun evreni, dünyanın dört bir yanından oyuncular, güçlü savaş kruvazörleri ve dahası sizleri bekliyor. Battle of Warships v1.34 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, USS Missouri (BB-63) kruvazörü eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Battle of Warships Play Store’da 110.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Battle of Warships v1.34 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Battle of Warships 1.34 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranız bakmanız yeterlidir.

Battle of Warships 1.34 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

Battle of Warships 1.34 premium hile apk : oyun içinde premium yani vip üye olarak başlarsınız.

Battle of Warships 1.34 gemi hile apk : oyun içindeki tüm gemilerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, battle of warships 1.34 altın hile, battle of warships 1.34 android hile, battle of warships 1.34 apk hile, battle of warships 1.34 apk mod, battle of warships 1.34 cash hack, battle of warships 1.34 currency hack, battle of warships 1.34 full apk, battle of warships 1.34 hack apk, battle of warships 1.34 hile apk, battle of warships 1.34 mod apk, battle of warships 1.34 money hack, battle of warships 1.34 para hile, battle of warships altın hile, battle of warships android hile, battle of warships hack apk, battle of warships hile apk, battle of warships mod apk, battle of warships money hack, battle of warships para hile,


Download Battle of Warships v1.34 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like