Battle Royale FPS Shooter v1.12.01 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 454 ratings )
Price: $0
Download

Battle Royale FPS Shooter v1.12.01 MOD APK – MEGA HİLELİ

Battle Royale FPS Shooter v1.12.01 PARA HİLELİ APK, aksiyon, fps ve hayatta kalma türündeki oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Azur Interactive Games Limited firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz harita içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. Battle Royale FPS Shooter içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız mermi hileli, sınırsız ilk yardım seti hileli, sınırsız telsizle silah çağırma hileli, gerçek parayla satılan tüm karakterin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından oyuncular, farklı modellerde silahlar, araçlar ve dahası sizleri bekliyor. Battle Royale FPS Shooter v1.12.01 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Battle Royale: FPS Shooter Play Store’da 35.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Battle Royale FPS Shooter v1.12.01 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Battle Royale FPS Shooter 1.12.01 para hile apk : oyun içinde etkisiz hale getirdiğiniz her rakip için bölüm sonunda 10.000 para kazanırsınız.

Battle Royale FPS Shooter 1.12.01 mermi hile apk : oyun içinde yedekte bulunan merminiz sınırsızdır

Battle Royale FPS Shooter 1.12.01 can hile apk : oyun içinde dilediğiniz kadar ilk yardım paketi kullanabilirsiniz.

Battle Royale FPS Shooter 1.12.01 telsiz hile apk : oyun içinde dilediğiniz kadar telsiz özelliği kullanıp silahlara hemen sahip olabilirsiniz.

Battle Royale FPS Shooter 1.12.01 hile apk : oyun içindeki tüm karakterlerin ve hareketlerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, battle royale fps shooter 1.12.01 altın hile, battle royale fps shooter 1.12.01 hack apk, battle royale fps shooter 1.12.01 hile apk, battle royale fps shooter 1.12.01 mermi hile, battle royale fps shooter 1.12.01 mod apk, battle royale fps shooter 1.12.01 para hile, battle royale fps shooter hack apk, battle royale fps shooter hile, battle royale fps shooter hile apk, battle royale fps shooter mod apk, battle royale fps shooter para hile


Download Battle Royale FPS Shooter v1.12.01 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like