Battle Stars Royale v1.0.3 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 223 ratings )
Price: $0
Download

Battle Stars Royale v1.0.3 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Battle Stars Royale v1.0.3 MERMİ HİLELİ APK, FPS ve hayatta kalma türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Playgendary firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz adada rakiplerinize karşı mücadele etmek ve birinci olmaya çalışmaktır. Battle Stars Royale içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rakiplerinizi mermi yağmuruna maruz bırakabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından oyuncular, farklı silahlar, karmaşık harita ve dahası sizleri bekliyor. Battle Stars Royale v1.0.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Battle Stars Royale Play Store’da henüz ülkemiz için sunulmamıştır.

 

Kurulumu

Battle Stars Royale v1.0.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Battle Stars Royale 1.0.3 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunları, Hayatta Kalma Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, battle stars royale 1.0.3 ammo hack, battle stars royale 1.0.3 apk hile, battle stars royale 1.0.3 hack apk, battle stars royale 1.0.3 hile apk, battle stars royale 1.0.3 mermi hile, battle stars royale 1.0.3 mod apk, battle stars royale ammo hack, battle stars royale android hile, battle stars royale apk, battle stars royale apk hile, battle stars royale apk mod, battle stars royale hack, battle stars royale hack apk, battle stars royale hile, battle stars royale hile apk, battle stars royale mermi hile, battle stars royale mod apk


Download Battle Stars Royale v1.0.3 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like