Battle Tank 2 v1.0.0.26 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 453 ratings )
Price: $0
Download

Battle Tank 2 v1.0.0.26 MOD APK – PARA HİLELİ

Battle Tank 2 v1.0.0.26 PARA HİLELİ APK, tank savaş oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Springcomes firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız tank ile bulunduğunuz harita üstünde rakiplerinizle mücadele etmek ve galip gelmektir. Battle Tank 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz kadar sandık açıp özel tanklara sahip olabilirsiniz. Zorlu savaş alanları, korumanız gereken üs bölgeniz, dünyanın dört bir yanından oyuncular ve dahası sizleri bekliyor. Battle Tank 2 v1.0.0.26 sürümünde herkes için indirilmeye sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Battle Tank 2 Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

Battle Tank 2 v1.0.0.26 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Battle Tank 2 1.0.0.26 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

Battle Tank 2 1.0.0.26 elmas hile apk : oyun içinde elmas miktarınız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyunandroid, android oyun indir, apk, apk indir, battle tank 2 1.0.0.26 altın hile, battle tank 2 1.0.0.26 apk hile, battle tank 2 1.0.0.26 hack apk, battle tank 2 1.0.0.26 hile apk, battle tank 2 1.0.0.26 mod apk, battle tank 2 1.0.0.26 para hile, battle tank 2 altın hile, battle tank 2 apk hile, battle tank 2 elmas hile, battle tank 2 hack apk, battle tank 2 hile apk, battle tank 2 mod apk, battle tank 2 para hile


Download Battle Tank 2 v1.0.0.26 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like