Battle Towers v2.9.3 MOD APK – ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 656 ratings )
Price: $0
Download

Battle Towers v2.9.3 MOD APK – ELMAS HİLELİ

Battle Towers v2.9.3 ELMAS HİLELİ APK, klasik köy kurma ve defans konulu oyunları seviyorsanız günün ilk konusu olarak sunacağım yapımcılığını Game Insight stüdyosunun üstlendiği Battle Towers tamda size göredir. Amacınız sahip olduğunuz köyü korumak için saldırı kuleleri ve askerler ile düşmanlara karşı koymaktır. Kısacası iki köy arasındaki kıyasıya mücadeleyi konu almaktadır. Battle Towers içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede düşman köylerini rahatlıkla yok edebilir askerlerinizi en iyi şekilde geliştirebilirsiniz. 40’dan fazla zorlu savaş, kontrol edebileceğiniz onlarca öge ve dahası sizleri bekliyor. Multiplayer yani çok oyunculu modda dünyanın farklı bölgelerinden insanlar ile mücadele edebilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Battle Towers Play Store’da 175.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Battle Towers v2.9.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Battle Towers 2.9.3 elmas hile apk : 5000 elmas ile oyuna başlarsınız. Normal şartlarda bölüm sonlarından kazandığınız elmas sayısı 5’i geçmez oyun hileli olduğu için her bölüm sonunda minimum 500+ fazla elmas kazanırsınız.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 169 Yorum Android Oyunbattle towers 2.9.3 android hack, battle towers 2.9.3 android hile, battle towers 2.9.3 android mod, battle towers 2.9.3 elmas hile, battle towers 2.9.3 elmas hile apk, battle towers 2.9.3 hack apk, battle towers 2.9.3 hile apk, battle towers 2.9.3 mod apk, battle towers 2.9.3 para hile apk, battle towers android hack, battle towers android hile, battle towers apk, battle towers elmas hile apk, battle towers hack apk, battle towers hile apk, battle towers mod apk, battle towers para hile, battle towers para hile apk


Download Battle Towers v2.9.3 MOD APK – ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like