Battle Towers v2.9.9 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 32 views
( 292 ratings )
Price: $0
Download

Battle Towers v2.9.9 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Battle Towers v2.9.9 PARA HİLELİ APK, kale savunma ve savaş oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Game Insight stüdyosunun üstlendiği Android platformunun klasik ama sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kale ve askeri güçleriniz ile bulunduğunuz bölümde düşmanlarınıza ait bölgeyi işgal etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. Battle Towers içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, tehlikeli düşmanlar, özel yeteneklere sahip savaşçılar ve dahası sizleri bekliyor. Battle Towers v2.9.9 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Battle Towers artık Play Store’da bulunmamaktadır.

 

Kurulumu

Battle Towers v2.9.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Battle Towers 2.9.9 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Battle Towers 2.9.9 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, elmas miktarınız azalmaz daima artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Savunma Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, battle towers 2.9.9 android hack, battle towers 2.9.9 android hile, battle towers 2.9.9 android mod, battle towers 2.9.9 elmas hile, battle towers 2.9.9 elmas hile apk, battle towers 2.9.9 hack apk, battle towers 2.9.9 hile apk, battle towers 2.9.9 mod apk, battle towers 2.9.9 para hile apk, battle towers altın hile, battle towers android hack, battle towers android hile, battle towers apk, battle towers elmas hile, battle towers elmas hile apk, battle towers hack, battle towers hack apk, battle towers hile apk, battle towers mod apk, battle towers para hile, battle towers para hile apk


Download Battle Towers v2.9.9 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like