BattleTime v1.5.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 442 ratings )
Price: $0
Download

BattleTime v1.5.3 PARA HİLELİ APK, savunma ve strateji oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Foggybus stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilinen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaşçılar ile bulunduğunuz bölgeyi savunmak ve düşmanlarınıza ait yerleri işgal etmektir. BattleTime içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede askerleriniz istediğiniz gibi geliştirebilir, tüm bölgeleri işgal edebilirsiniz. Uzun süren savaşlar, yüzlerce asker, kaleleriniz ve dahası sizleri bekliyor. Askerlerinizi geliştirin, boşta olan kuleleri fethedin ve düşmanınıza fırsat vermeyin… BattleTime v1.5.3 sürümünde yeni bölümler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. BattleTime Play Store’da 30.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

 

Kurulumu

BattleTime v1.5.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

BattleTime 1.5.3 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Savunma Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, battletime 1.5.3 altın hile, battletime 1.5.3 android hile, battletime 1.5.3 android mod, battletime 1.5.3 apk, battletime 1.5.3 cash hack, battletime 1.5.3 gold hack, battletime 1.5.3 hack apk, battletime 1.5.3 hile apk, battletime 1.5.3 mod apk, battletime 1.5.3 money hack, battletime altın hile, battletime android hack, battletime android hile, battletime hack, battletime hack apk, battletime hile apk, battletime mod, battletime mod apk, battletime para hile


Download BattleTime v1.5.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like