Battlevoid Sector Siege v1.35 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 8 views
( 79 ratings )
Price: $0
Download

Battlevoid Sector Siege v1.35 HİLELİ APK, uzayda geçen, strateji, savaş ve ticaret oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü Bugbyte stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız sektörü düşmanlara karşı korumak, ticaret yapmak, ham madde toplamak ve para kazanmaktır. Battlevoid Sector Siege içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani ücretsiz geliştirme hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, düşmanlarınız yok edip yenilmez bir askeri güce sahip olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, bitmek bilmeyen düşman akınları, geniş uzay ortamı ve dahası sizleri bekliyor. Oyunumuz STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Battlevoid Sector Siege Play Store’da 19.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Battlevoid Sector Siege v1.35 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Battlevoid Sector Siege 1.35 hile apk : oyun içinde harita üstündeyken dilediğiniz gibi araştırma yapabilirsiniz, araştırma puanınız azalmaz daima artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 52 Yorum Android Oyun, İşletme Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, battlevoid sector siege 1.35 android hile, battlevoid sector siege 1.35 android mod, battlevoid sector siege 1.35 apk, battlevoid sector siege 1.35 apk hile, battlevoid sector siege 1.35 apk mod, battlevoid sector siege 1.35 hack apk, battlevoid sector siege 1.35 hile apk, battlevoid sector siege 1.35 mod apk, battlevoid sector siege 1.35 para hile, battlevoid sector siege android, battlevoid sector siege android hile, battlevoid sector siege apk, battlevoid sector siege apk download, battlevoid sector siege hack, battlevoid sector siege hack apk, battlevoid sector siege hile apk, battlevoid sector siege mobile game, battlevoid sector siege mod apk, battlevoid sector siege money hack


Download Battlevoid Sector Siege v1.35 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like