BE-A Walker v1.0.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 15 views
( 326 ratings )
Price: $0
Download

BE-A Walker v1.0.7 MOD APK – PARA HİLELİ

BE-A Walker v1.0.7 PARA HİLELİ APK, savunma, nişan alma ve kıyasıya mücadele türündeki oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Games Operators SA firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız robot ile bulunduğunuz gezegende koloni kurmak için düşmanlarınızı etkisiz hale getirmek, ilerlemek ve görevleri tamamlamaktır. BE-A Walker içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, robotu geliştirip yenilmez olabilirsiniz. Onlarca geliştirme, farklı yönetim mekanizması, bitmek bilmeyen düşman akınları ve dahası sizleri bekliyor. Dev Makineyi kontrol edip, ilerlemek parmaklarınızın ucundadır. BE-A Walker v1.0.7 sürümünde tamamen sunulmuştur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. BE-A Walker Play Store’da 35.99TL’dir.

 

Kurulumu

BE-A Walker v1.0.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

BE-A Walker 1.0.7 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyunandroid, android oyun indir, apk, apk indir, be a walker 1.0.7 altın hile, be a walker 1.0.7 apk, be a walker 1.0.7 full apk, be a walker 1.0.7 hack apk, be a walker 1.0.7 hile apk, be a walker 1.0.7 mod apk, be a walker 1.0.7 para hile, be a walker android, be a walker apk, be a walker full apk, be a walker hack apk, be a walker hile apk, be a walker mobile, be a walker mod apk, be a walker para hile


Download BE-A Walker v1.0.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like