Beat Fire v1.1.20 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 8 views
( 590 ratings )
Price: $0
Download

Beat Fire v1.1.20 MOD APK – PARA HİLELİ

Beat Fire v1.1.20 PARA HİLELİ APK, müzik, ritim ve hızın önemli olduğu oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Adaric Music firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlar ile seçtiğiniz müziğin ritmine uyarak nişan almak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Beat Fire – EDM Music & Gun Sounds içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, vip yani premium hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz müziklerin kilidi açıp, tüm silahları kullanabilirsiniz. Zorlu müzikler, farklı oyun modları, parmak hızının önemi ve dahası sizleri bekliyor. Beat Fire v1.1.20 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Beat Fire Play Store’da 120.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Beat Fire v1.1.20 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Beat Fire 1.1.20 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Beat Fire 1.1.20 vip hile apk : oyuna vip yani premium olarak başlarsanız.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Klasik Oyunlarandroid, android oyun indir, apk, apk indir, beat fire 1.1.20 altın hile, beat fire 1.1.20 apk hile, beat fire 1.1.20 hack apk, beat fire 1.1.20 hile apk, beat fire 1.1.20 mod apk, beat fire 1.1.20 para hile, beat fire 1.1.20 vip hile, beat fire altın hile, beat fire apk, beat fire apk hile, beat fire hack, beat fire hack apk, beat fire hile apk, beat fire mod apk, beat fire para hile, beat fire premium, beat fire vip hile


Download Beat Fire v1.1.20 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like