Beholder v2.2.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 31 views
( 692 ratings )
Price: $0
Download

Beholder v2.2.0 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ünlü Creative Mobile firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız garip karakter ile bulunduğunuz apartman dairesi içinde insanları gözetlemek, casusluk yapmak, görevleri tamamlamak ve garip olayları çözmektir. Beholder içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız puan hileli, gerçek parayla satılan Blissful Sleep bölümünün kilidi açık olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri kolayca tamamlayabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, bitmek bilmeyen görevler, garip olaylar, karakterler ve dahası sizleri bekliyor. Beholder v2.2.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, oyun performansı artırılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Beholder Play Store’da 10.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Beholder v2.2.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Beholder 2.2.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Beholder 2.2.0 puan hile apk : oyuna giriş yaptığınızda puan miktarına bakmanız yeterlidir.

Beholder 2.2.0 hile apk : oyun içindeki ücretli Blissful Sleep paket açıktır.

BİLGİLENDİRME : Ayrıca Android 4.4+ sistem gereksinimi 4.0+ düşürdüm cihazınız donanımsal olarak yeterliyse sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 87 Yorum Android Oyun, Hikaye Tabanlı Oyunlar, Macera Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, beholder, beholder 2.2.0 altın hile, beholder 2.2.0 android, beholder 2.2.0 apk, beholder 2.2.0 apk hile, beholder 2.2.0 apk indir, beholder 2.2.0 apk mod, beholder 2.2.0 full apk, beholder 2.2.0 hack apk, beholder 2.2.0 hile apk, beholder 2.2.0 mod apk, beholder 2.2.0 money hack, beholder 2.2.0 para hile, beholder android, beholder android hile, beholder apk, beholder apk hack, beholder apk hile, beholder apk indir, beholder full apk, beholder hack apk, beholder hile apk, beholder mod apk, beholder money hack, beholder para hile


Download Beholder v2.2.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like