Benim Konuşan Angelam v1.5.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 23 views
( 423 ratings )
Price: $0
Download

Benim Konuşan Angelam v1.5.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Benim Konuşan Angela v1.5.1 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım isteklerden dolayı güncelleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını mobil platformun ünlü stüdyolarından birisi olan Outfit7 üstlendiği zaman geçirmek için ideal oyunlardan birisidir. Amacınız sahip olduğunuz yavru kedinin ihtiyaçlarını karşılayarak büyütmek ve onunla ilgilenmektir. Benim Konuşan Angela içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız elmas hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede kedinizi dilediğiniz gibi giydirebilir istediğiniz yiyecekleri yedirebilirsiniz. Angela ile mini oyunlar oynayıp sıkıntınızın önüne geçebilirsiniz… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Benim Konuşan Angela’m Play Store’da 2.785.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Benim Konuşan Angela v1.5.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.outfit7.mytalkingangelafree” ve android/obb klasörü içine atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Benim Konuşan Angela v1.5.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Benim Konuşan Angela 1.5.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Benim Konuşan Angela 1.5.1 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 134 Yorum Android Oyunandroid oyun, benim konuşan angela 1.5.1 android hile, benim konuşan angela 1.5.1 android mod, benim konuşan angela 1.5.1 apk hile, benim konuşan angela 1.5.1 elmas hile apk, benim konuşan angela 1.5.1 hack android, benim konuşan angela 1.5.1 hack apk, benim konuşan angela 1.5.1 hile apk, benim konuşan angela 1.5.1 mod apk, benim konuşan angela 1.5.1 mod apk indir, benim konuşan angela 1.5.1 para hile apk, benim konuşan angela hile apk, benim konuşan angelam elmas hile apk, benim konuşan angelam para hile apk


Download Benim Konuşan Angelam v1.5.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like