Benim Konuşan Angelam v3.4.0.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 12 views
( 943 ratings )
Price: $0
Download

Benim Konuşan Angelam v3.4.0.2 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ünlü Outfit7 stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız sevimli kedi Angela ile bulunduğunuz ev içinde onun tüm ihtiyaçları ile ilgilenmek, görevleri tamamlamak ve büyümesini sağlamaktır. Benim Konuşan Angelam içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede kediniz için istediğiniz eşyaları satın alabilir, dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, mini oyunlar, kullanabilir onlarca eşya, ev dekorasyon ürünleri ve dahası sizleri bekliyor. Benim Konuşan Angelam v3.4.0.2 sürümünde kendi elbiselerinizi oluşturabilir tasarım kısmı, yeni bir elbise ve yüz boyası eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Benim Konuşan Angela’m Play Store’da 8.650.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

KURULUMU

Benim Konuşan Angelam v3.4.0.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Benim Konuşan Angelam 3.4.0.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Benim Konuşan Angelam 3.4.0.2 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Klasik Oyunlarandroid oyun indir, apk indir, benim konuşan angela 3.4.0.2 elmas hile apk, benim konuşan angela 3.4.0.2 hile apk, benim konuşan angela 3.4.0.2 mod apk, benim konuşan angela 3.4.0.2 para hile apk, benim konuşan angela elmas hile, benim konuşan angela hile apk, benim konuşan angela para hile, benim konuşan angela’m android hile, benim konuşan angela’m android mod, benim konuşan angela’m gold hack, benim konuşan angela’m hile, benim konuşan angela’m hile indir, benim konuşan angela’m mod, benim konuşan angela’m money hack, my talking angela 3.4.0.2 gem hack, my talking angela 3.4.0.2 gold hack, my talking angela 3.4.0.2 hack apk, my talking angela 3.4.0.2 hile apk, my talking angela 3.4.0.2 mod apk, my talking angela 3.4.0.2 money hack, my talking angela apk, my talking angela hack


Download Benim Konuşan Angelam v3.4.0.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like