Best Sniper Legacy v1.06.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 37 views
( 500 ratings )
Price: $0
Download

Best Sniper Legacy v1.06.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Best Sniper Legacy v1.06.5 PARA HİLELİ APK, nişan alma ve avcılık üzerine kurulu oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını T-Bull firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz görevlerde dinozorları avlamak ve bölümleri tamamlamaktır. Best Sniper Legacy: Dino Hunt & Shooter 3D içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz silahları satın alabilirsiniz. Onlarca bölüm, tehlikeli dinozorlar, farklı modellerde silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Best Sniper Legacy v1.06.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Best Sniper Legacy Play Store’da 20.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Best Sniper Legacy v1.06.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Best Sniper Legacy 1.06.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Best Sniper Legacy 1.06.5 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyunandroid, android oyun indir, apk, apk indir, best sniper legacy 1.06.5 altın hile, best sniper legacy 1.06.5 hack apk, best sniper legacy 1.06.5 hile apk, best sniper legacy 1.06.5 mod apk, best sniper legacy 1.06.5 money hack, best sniper legacy 1.06.5 para hile, best sniper legacy apk hile, best sniper legacy elmas hile, best sniper legacy hack, best sniper legacy hack apk, best sniper legacy hile, best sniper legacy hile apk, best sniper legacy mod apk, best sniper legacy para hile


Download Best Sniper Legacy v1.06.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like