Bhop Pro v1.9.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 63 ratings )
Price: $0
Download

Bhop Pro v1.9.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Bhop Pro v1.9.6 PARA HİLELİ APK, sonsuz koşu ve parkur oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını begma stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz zorlu yollar üstünde daima ileri doğru koşmak, aşağı düşmeden sona ulaşmaktır. Bhop Pro içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz bıçakları satın alabilir, oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. CS: GO oyunundan bıçaklar – eldivenler, dünyanın dört bir yanından oyuncular, zorlu parkurlar ve dahası sizleri bekliyor. Bhop Pro v1.9.6 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Bhop Pro Play Store’da 190.000’den fazla indirilmiştir.

KURULUMU

Bhop Pro v1.9.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bhop Pro 1.9.6 para hile apk : oyun içinde her kasa açtığınızda paranız 1.000 artar.

Bhop Pro 1.9.6 özel kasa hile apk : oyun içinde değerli bıçakların – eldivenlerin çıktığı booster kasa miktarınız sınırsızdır, istediğiniz kadar açabilirsiniz. Değerli eşyaları satıp, marketten istediğiniz bıçak – pelerin – eldiveni satın alabilirsiniz.

UYARI : oyun içinde paranız 500.000’i geçmesin, aksi halde çok oyunculu kısımda engellenebilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 55 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, bhop pro 1.9.6 android hile, bhop pro 1.9.6 bıçak hile, bhop pro 1.9.6 hack apk, bhop pro 1.9.6 hile apk, bhop pro 1.9.6 mod apk, bhop pro 1.9.6 money hack, bhop pro 1.9.6 para hile, bhop pro altın hile, bhop pro android hile, bhop pro apk, bhop pro bıçak hile, bhop pro bp hack, bhop pro hack apk, bhop pro hile apk, bhop pro mod apk, bhop pro money hack, bhop pro para hile


Download Bhop Pro v1.9.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like