Black Border Game v1.0.6 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 32 views
( 910 ratings )
Price: $0
Download

Black Border Game v1.0.6 FULL APK – TAM SÜRÜM

Black Border Game: Border Cross Simulation v1.0.6 FULL APK, pasaport kontrol oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Bitzooma Game Studio firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız bulunduğunuz sınır kapısında gelen yolcuların pasaportlarını kontrol etmek, geçişlerine izin vermek veya reddetmektir. Black Border Game v1.0.6 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Tehlikeli yolcular, girişi yasak – yasadışı eşyalar, farklı ülkeler ve dahası sizleri bekliyor. Unutmayın yolcuları dikkatli bir şekilde inceleyip doğru kararı vermeniz gerekiyor aksi halde işiniz ve ülkeniz için pek iyi şeyler olmaz. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Black Border Game Play Store’da 16.99TL’dir.

Kurulumu

Black Border Game v1.0.6 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, black border game 1.0.6 android, black border game 1.0.6 apk, black border game 1.0.6 full apk, black border game android, black border game android apk, black border game apk, black border game full apk, black border game mobile


Download Black Border Game v1.0.6 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like