Blade Bound v2.0.10 MOD APK – YETENEK HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 858 ratings )
Price: $0
Download

Blade Bound v2.0.10 MOD APK – YETENEK HİLELİ

Blade Bound v2.0.10 YETENEK HİLELİ APK, aksiyon, RPG ve yaratıklara karşı mücadele etme oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Artifex Mundi stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ile bulunduğunuz mistik dünyada yaratıklara karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve yenilmez bir savaşçı olmaktır. Blade Bound: Hack’n’Slash of Darkness Aksiyon RPG içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani seri özel yetenek kullanma hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini biraz daha fazla çıkarabilir, yenilmez bir savaşçıya dönüşebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, tehlikeli yaratıklar, onlarca ekipman ve dahası sizleri bekliyor. Blade Bound v2.0.10 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Blade Bound Play Store’da 30.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Blade Bound v2.0.10 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.artifexmundi.balefire” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Blade Bound v2.0.10 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Blade Bound 2.0.10 yetenek hile apk : oyun içinde yeri olarak özel yetenek kullanabilirsiniz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, RPG Oyunlarandroid, android oyun indir, apk, apk indir, blade bound 2.0.10 atak hile, blade bound 2.0.10 hack apk, blade bound 2.0.10 hile apk, blade bound 2.0.10 mod apk, blade bound 2.0.10 skill hack, blade bound 2.0.10 yetenek hile, blade bound android hile, blade bound apk hile, blade bound atak hile, blade bound hack, blade bound hack apk, blade bound hile, blade bound hile apk, blade bound mod apk, blade bound yetenek hile


Download Blade Bound v2.0.10 MOD APK – YETENEK HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like