Blade Bound v2.3.3 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 805 ratings )
Price: $0
Download

Blade Bound v2.3.3 MOD APK – MEGA HİLELİ

Blade Bound v2.3.3 PARA HİLELİ APK, RPG, aksiyon ve macera türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Artifex Mundi stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz mistik dünya içinde düşmanlarınıza karşı savaşmak, görevleri tamamlamak ve karanlığı yenmektir. Blade Bound: Hack’n’Slash of Darkness Aksiyon RPG içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, seri özel yetenek kullanma hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz ekipmanlara sahip olabilir, yenilmez bir savaşçıya dönüşebilirsiniz. Farklı ekipmanlar, saldırgan yaratıklar, görevler ve dahası sizleri bekliyor. Blade Bound v2.3.3 sürümünde yeni görevler ve yaratıklar sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Blade Bound Play Store’da 55.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

 

Kurulumu

Blade Bound v2.3.3 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.artifexmundi.balefire” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Blade Bound v2.3.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Blade Bound 2.3.3 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, altın miktarınız azalmaz daima artar.

Blade Bound 2.3.3 elmas hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, elmas miktarınız azalmaz daima artar.

Blade Bound 2.3.3 yetenek hile apk : oyun içinde yeri olarak özel yetenek kullanabilirsiniz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Macera Oyunları, RPG Oyunlarandroid, android oyun indir, apk, apk indir, blade bound 2.3.3 atak hile, blade bound 2.3.3 hack apk, blade bound 2.3.3 hile apk, blade bound 2.3.3 mod apk, blade bound 2.3.3 skill hack, blade bound 2.3.3 yetenek hile, blade bound altın hile, blade bound android hile, blade bound apk hile, blade bound atak hile, blade bound elmas hile, blade bound hack, blade bound hack apk, blade bound hile, blade bound hile apk, blade bound mod apk, blade bound para hile, blade bound yetenek hile


Download Blade Bound v2.3.3 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like