Blade Warrior v1.3.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 23 views
( 810 ratings )
Price: $0
Download

Blade Warrior v1.3.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Blade Warrior v1.3.3 PARA HİLELİ APK, günün ilk konusu olarak sunacağım yapımcılığını NLABSOFT stüdyosunun üstlendiği RPG, aksiyon ve macera oyunlarını sevenlere önereceğim kaliteli bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile bulunduğunuz bölüm içindeki tüm yaratıkları öldürmektir. Hikayeye göre ilerleme, zamana karşı savaşma ve yaratık dalgalarına göre savaşma olmak üzere 3 farklı oyun modu mevcuttur. Blade Warrior içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız kırmızı taş hileli ve sınırsız siyah taş hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz silahı alabilir karakterinizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. 100’den fazla zorlu bölüm, zorlu patron canavarlar ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Blade Warrior Play Store’da 13.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Blade Warrior v1.3.3 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.nlabsoft.bw” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Blade Warrior v1.3.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Blade Warrior 1.3.3 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz. Paranız azalmaz daima artar.

NOT : oyunu oynayabilmek için aktif internet bağlantısı gereklidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

134 Yorum Android Oyunblade warrior 1.3.3 altın hile apk, blade warrior 1.3.3 android hile, blade warrior 1.3.3 hack apk, blade warrior 1.3.3 hile apk, blade warrior 1.3.3 mod apk, blade warrior 1.3.3 para hile apk, blade warrior 1.3.3 soul hack, blade warrior 1.3.3 taş hile apk, blade warrior altın hile apk, blade warrior android hack, blade warrior android hile, blade warrior android hileli, blade warrior android mod, blade warrior hack apk, blade warrior hile apk, blade warrior hileli sürüm, blade warrior mod apk, blade warrior mod apk download, blade warrior mod apk indir, blade warrior para hile apk
a


Download Blade Warrior v1.3.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like