Blitz Brigade v1.8.2b MOD APK – MERMİ HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 329 ratings )
Price: $0
Download

Blitz Brigade v1.8.2b MOD APK – MERMİ HİLELİ

Blitz Brigade v1.8.2b MERMİ HİLELİ APK, siteden aldığım isteklerde sürekli olarak adını gördüğüm yapımcılığını dünyaca ünlü mobil oyun stüdyosu GAMELOFT’un üstlendiği FPS tarzını sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm bir yapımdır. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile multiplayer yani çok oyunculu savaş arenalarına girerek gelişmiş silahlarınız ile savaşmaktır… Blitz Brigade içinde yaşanan zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede kullandığınız silah ne olursa olsun tam bir ölüm makinesine dönüşebilirsiniz mermi sıkıntısı ve şarjör değiştirme zamanı kaybı yaşamadan tüm düşmanlarınızı öldürebilirsiniz… 5 farklı asker birimi, 100’den fazla silah ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Blitz Brigade – Çevrimiçi FPS Play Store’da 1.045.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Blitz Brigade v1.8.2b SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.gameloft.android.ANMP.GloftINHM” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Blitz Brigade v1.8.2b MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Blitz Brigade v1.8.2b mermi hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz gibi ateş edebilirsiniz merminiz azalmaz ve şarjör değiştirme gibi zaman kaybı durumlar yaşamazsınız.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

2 Temmuz 2015 269 Yorum Android Oyunblitz brigade 1.8.2 android hack, blitz brigade 1.8.2 mermi hile apk, blitz brigade 1.8.2 mod apk, blitz brigade 1.8.2 mod apk indir, blitz brigade 1.8.2b android, blitz brigade 1.8.2b android hile, blitz brigade 1.8.2b hack apk, blitz brigade 1.8.2b hile apk, blitz brigade 1.8.2b mermi hile, blitz brigade 1.8.2b mod apk download, blitz brigade android hile, blitz brigade apk, blitz brigade hack apk, blitz brigade hile apk, blitz brigade mermi hile apk

[contact-form][contact-field label=”Name” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”Email” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”Website” type=”url” /][contact-field label=”Message” type=”textarea” /][/contact-form]


Download Blitz Brigade v1.8.2b MOD APK – MERMİ HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like