Block City Wars v3.6.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 249 ratings )
Price: $0
Download

Block City Wars v3.6.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Block City Wars v3.6.6 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını μGame stüdyosunun üstlendiği aksiyon, macera ve FPS sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz küpten oluşan karakter ile bulunduğunuz bölümdeki tüm düşmanları öldürmektir. Block City Wars içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz silah ve ekipmanı satın alabilirsiniz. İster tek kişilik isterseniz de multiplayer yani çok oyunculu modda gerçek insanlara karşı mücadele edebilirsiniz. Counter Strike ve Minecraft birleşimi bir oyun diyebilirim. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Block City Wars Play Store’da 29.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Block City Wars v3.6.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Block City Wars 3.6.6 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda ilk harcamanızdan sonra paranıza bakmanız yeterlidir sınırsız olacaktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunblock city wars 3.6.6 altın hile apk, block city wars 3.6.6 android full, block city wars 3.6.6 android hack, block city wars 3.6.6 android hile, block city wars 3.6.6 android mod, block city wars 3.6.6 apk hile, block city wars 3.6.6 hack apk, block city wars 3.6.6 hile apk, block city wars 3.6.6 hile indir, block city wars 3.6.6 mod apk, block city wars 3.6.6 para hile apk, block city wars altın hile apk, block city wars android hile, block city wars apk hack, block city wars apk hile, block city wars apk mod, block city wars hack apk, block city wars hile apk, block city wars mod apk, block city wars para hile apk, oyun apk


Download Block City Wars v3.6.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like