Block Gun v3.4 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 5 views
( 742 ratings )
Price: $0
Download

Block Gun v3.4 MOD APK – PARA HİLELİ

Block Gun v3.4 PARA HİLELİ APK, FPS, aksiyon ve silahlı mücadele oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Haz LTD firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz harita içinde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve galip gelmektir. Block Gun içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz silahları ve ekipmanları satın alabilirsiniz. Farklı silahlar, dünyanın dört bir yanından oyuncular, zorlu haritalar ve dahası sizleri bekliyor. Block Gun v3.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Block Gun: FPS PvP War – Online Gun Shooting Games Play Store’da 80.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Block Gun v3.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Block Gun 3.4 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Block Gun 3.4 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

Block Gun 3.4 seviye hile apk : tüm silahları kullanabilmek için oyuna yüksek seviyede başlarsınız.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, block gun 3.3 altın hile, block gun 3.3 android hile, block gun 3.3 apk hile, block gun 3.3 apk mod, block gun 3.3 hack apk, block gun 3.3 hile apk, block gun 3.3 mod apk, block gun 3.3 para hile, block gun 3.4 mod apk, block gun altın hile, block gun android hile, block gun apk, block gun apk hile, block gun hack, block gun hack apk, block gun hile apk, block gun mod apk, block gun money hack, block gun para hile


Download Block Gun v3.4 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like