Block Tech GOLD v1.8 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 18 views
( 934 ratings )
Price: $0
Download

Block Tech GOLD v1.8 MOD APK – PARA HİLELİ

Block Tech GOLD v1.8 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve yapım – yıkım türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını NGG stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz harita içinde rakiplerinizle savaşmak ve birinci olmaya çalışmaktır. Block Tech : Epic Sandbox Car Craft Simulator GOLD içinde yaşanan maddi sorunlardan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede özel ekipmanları satın alabilir, küpten güçlü bir araç inşa edebilirsiniz. Karmaşık haritalar, aracınız için silahlar – özel bloklar, gerçek rakipler ve dahası sizleri bekliyor. Block Tech GOLD v1.8 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Block Tech GOLD Play Store’da 6.29TL’dir.

Kurulumu

Block Tech GOLD v1.8 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Block Tech GOLD 1.8 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz, sahip olduğunuz para miktarı önemli değildir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Araba Sürme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, block tech gold 1.8 altın hile, block tech gold 1.8 apk hile, block tech gold 1.8 apk mod, block tech gold 1.8 hack apk, block tech gold 1.8 hile apk, block tech gold 1.8 mod apk, block tech gold 1.8 para hile, block tech gold altın hile, block tech gold apk, block tech gold apk hile, block tech gold apk mod, block tech gold hack, block tech gold hack apk, block tech gold hile apk, block tech gold mod apk, block tech gold para hile


Download Block Tech GOLD v1.8 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like