Bloody Bastards v1.6.7.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 298 ratings )
Price: $0
Download

Bloody Bastards v1.6.7.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Bloody Bastards v1.6.7.5 PARA HİLELİ APK, dövüş ve kıyasıya mücadele oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Tibith stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaşçı karakter ile bulunduğunuz arenada rakiplerinizle mücadele etmek ve galip gelmektir. Bloody Bastards içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, seviyenizin yettiği tüm silahları ve ekipmanları satın alabilirsiniz. Farklı ekipmanlar, tehlikeli rakipler, bitmek bilmeyen dövüşler ve dahası sizleri bekliyor. Bloody Bastards v1.6.7.5 sürümünde yeni oyun modu eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Bloody Bastards Play Store’da 5.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Bloody Bastards v1.6.7.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bloody Bastards 1.6.7.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Dövüş Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, bloody bastards 1.6.7.5 altın hile, bloody bastards 1.6.7.5 hack apk, bloody bastards 1.6.7.5 hile apk, bloody bastards 1.6.7.5 mod apk, bloody bastards 1.6.7.5 para hile, bloody bastards altın hile, bloody bastards apk, bloody bastards apk hile, bloody bastards hack, bloody bastards hack apk, bloody bastards hile apk, bloody bastards mod apk, bloody bastards para hile


Download Bloody Bastards v1.6.7.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like