Bloons TD 6 v8.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 34 views
( 79 ratings )
Price: $0
Download

Bloons TD 6 v8.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Bloons TD 6 v8.0 PARA HİLELİ APK, strateji ve kule savunma oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Ninja Kiwi firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ve maymun kuleleri ile bulunduğunuz bölümde balonları patlatmak ve kendi bölgenizi korumaktır. Bloons TD 6 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, tüm kulelerin kilidi açık hileli, tüm kahramanların kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm maymun kulelerine sahip olabilirsiniz. Onlarca bölüm, patlamak bilmeyen balonlar, özel silahlara sahip kuleler ve dahası sizleri bekliyor. Bloons TD 6 v8.0 sürümünde yeni harita, kahraman eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Bloons TD 6 Play Store’da 31.99TL’dir.

Kurulumu

UYARI : oyunda ilk bölüm yani eğitim modu bitene kadar sizden istenileni yapın, daha fazlasını yapmayın, maymunları fazladan yerleştirmeyin yoksa oyun tıkanır kapatıp-açmak zorunda kalırsınız.

Bloons TD 6 v8.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bloons TD 6 8.0 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, para miktarınız azalmaz. (sadece olan paranız kadar harcama yapabilirsiniz, zaten en yüksek fiyatlı ürün 100’dür hepsine yeter.)

Bloons TD 6 8.0 altın hile apk : oyunda savaş alanında dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, altınınız azalmaz. (altın miktarını artırmak için maymun-kule al-sat yapabilirsiniz)

Bloons TD 6 8.0 geliştirme hile apk : oyun içinde maymunlar ve kuleler ilk xp kazanmasının ardından xp gereksinimi olmadan geliştirilebilir.

Bloons TD 6 8.0 hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan kahraman maymunların kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savunma Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, bloons td 6 8.0 altın hile, bloons td 6 8.0 android hile, bloons td 6 8.0 android mod, bloons td 6 8.0 apk, bloons td 6 8.0 apk hile, bloons td 6 8.0 apk mod, bloons td 6 8.0 full apk, bloons td 6 8.0 hack apk, bloons td 6 8.0 hile apk, bloons td 6 8.0 mod apk, bloons td 6 8.0 money hack, bloons td 6 8.0 para hile, bloons td 6 altın hile, bloons td 6 android, bloons td 6 apk, bloons td 6 apk hile, bloons td 6 apk mod, bloons td 6 full apk, bloons td 6 hack apk, bloons td 6 hile apk, bloons td 6 mobile game, bloons td 6 mod apk, bloons td 6 money hack, bloons td 6 para hile, bloons td 6 telefon için


Download Bloons TD 6 v8.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like