Bomb Squad Academy v1.1.1 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 13 views
( 295 ratings )
Price: $0
Download

Bomb Squad Academy v1.1.1 FULL APK, bomba imha ve görme yeteneği üzerine kurulu olan oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Systemic Games, LLC firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız bomba imha uzmanı ile bulunduğunuz görevlerde karşınıza çıkan karmaşık devreyi çözmek ve bombayı patlamadan imha etmektir. Bomb Squad Academy içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan tüm bölüm ve özelliklerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm bölümlerde oynayabilirsiniz. İmha edilmeyi bekleyen onlarca bomba, karmaşık devreler, farklı sistemler ve dahası sizleri bekliyor. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Bomb Squad Academy v1.1.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Bomb Squad Academy Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Bomb Squad Academy v1.1.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bomb Squad Academy 1.1.1 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan bölümlerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

 

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 122 Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, bomb squad academy 1.1.1 apk hile, bomb squad academy 1.1.1 full apk, bomb squad academy 1.1.1 hack apk, bomb squad academy 1.1.1 hile apk, bomb squad academy 1.1.1 mod apk, bomb squad academy android, bomb squad academy android hile, bomb squad academy apk hile, bomb squad academy apk mod, bomb squad academy full apk, bomb squad academy hack, bomb squad academy hack apk, bomb squad academy hile apk, bomb squad academy mobile game, bomb squad academy mod apk, bomb squad academy premium apk, bomb squad academy telefon için, bomb squad academy vip apk


Download Bomb Squad Academy v1.1.1 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like