Bombsquad 3D v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 575 ratings )
Price: $0
Download

Bombsquad 3D v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Bombsquad 3D v1.0 FULL APK, bomba imha etme ve zamana karşı yarış oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Omnilabs LTD firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız bomba imha uzmanı ile bulunduğunuz görevlerde düzeneği patlamadan durdurmak ve bölümleri tamamlamaktır. Karmaşık sistemler, farklı bomba düzenekleri, ekipmanlarınız ve dahası sizleri bekliyor. Bombsquad 3D v1.0 sürümünde herkes için indirilmeye sunulmuştur. Elektronik devreler, görme – takip yeteneğinizin önemi, el aletleriniz parmaklarınızın ucunda olacaktır. Unutmayın, yanlış bir hamle yaparsanız her şeye baştan başlamak zorunda kalabilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Bombsquad 3D Play Store’da 88.99TL’dir.

 

Kurulumu

Bombsquad 3D v1.0 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.omnilabs.bombsquad3d” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Bombsquad 3D v1.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, bombsquad 3d 1.0 android, bombsquad 3d 1.0 apk, bombsquad 3d 1.0 full apk, bombsquad 3d android, bombsquad 3d android apk, bombsquad 3d apk, bombsquad 3d apk indir, bombsquad 3d full apk, bombsquad 3d mobile


Download Bombsquad 3D v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like