BombSquad v1.5.27 MOD APK – PRO SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 777 ratings )
Price: $0
Download

BombSquad v1.5.27 MOD APK – PRO SÜRÜM

BombSquad v1.5.27 PRO HİLELİ APK, mini aksiyon, macera ve kaçış – kovalama türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Eric Froemling üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz arenada rakiplerinizle mücadele etmek ve birinci olmaya çalışmaktır. BombSquad kullanıcısına her ne kadar ücretsiz olarak sunulsa da oyun içinde bulunan kısıtlamalardan dolayı PRO APK yani FULL SÜRÜM olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, birçok ücretli bölüm ve özelliği kullanabilirsiniz. Güçlü bombalar, zorlu rakipler, tehlikeli arenalar ve dahası sizleri bekliyor. BombSquad v1.5.27 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. BombSquad Play Store’da 860.000’den fazla indirilmiştir.

Hile hakkında : oyun içinde gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açıktır. Karakter hilesinin çalışması için internet bağlantınızın kapalı olması gerekiyor aksi halde “buna sahip değilsin” hatası verir

Kurulumu

BombSquad v1.5.27 PRO APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

BombSquad 1.5.27 pro hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan özellikler kullanıma açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyunandroid, android oyun indir, apk, apk indir, bombsquad 1.5.27 android indir, bombsquad 1.5.27 apk, bombsquad 1.5.27 apk download, bombsquad 1.5.27 apk indir, bombsquad 1.5.27 full apk, bombsquad 1.5.27 full apk indir, bombsquad 1.5.27 mod apk, bombsquad 1.5.27 pro apk, bombsquad 1.5.27 pro edition, bombsquad android, bombsquad android full, bombsquad apk, bombsquad full apk, bombsquad hack, bombsquad hack apk, bombsquad premium apk, bombsquad pro apk, bombsquad pro apk download, bombsquad pro edition 1.5.27 full apk, bombsquad pro edition apk


Download BombSquad v1.5.27 MOD APK – PRO SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like