Bonetale v1.3 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 65 views
( 810 ratings )
Price: $0
Download

Bonetale v1.3 MOD APK – MEGA HİLELİ

Bonetale v1.3 PARA HİLELİ APK, piksel, macera ve kaçış türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Woloned firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karanlık dünya içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve yeni bölgelere ulaşmaktır. Bonetale içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan tüm ürünlerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, karakterinizi isteğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Peşinizden ayrılmayan canavarlar, onlarca görev, bitmek bilmeyen kovalamaca ve dahası sizleri bekliyor. Bonetale v1.3 sürümünde yeni karakter eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Bonetale Play Store’da 80.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Bonetale v1.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bonetale 1.3 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda xp miktarına bakmanız yeterlidir.

Bonetale 1.3 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan ürünlerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, bonetale 1.3 apk hile, bonetale 1.3 hack apk, bonetale 1.3 hile apk, bonetale 1.3 mod apk, bonetale 1.3 para hile, bonetale 1.3 xp hile, bonetale altın hile, bonetale apk hile, bonetale apk mod, bonetale hack, bonetale hack apk, bonetale hile apk, bonetale kostüm hile, bonetale mod apk, bonetale para hile, bonetale xp hile


Download Bonetale v1.3 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like