Bored Ogre v1.0 MOD APK – TÜM KİLİTLER AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 31 views
( 586 ratings )
Price: $0
Download

Bored Ogre v1.0 MEGA HİLELİ APK, hedefe fırlatma ve fizik tabanlı oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını FrozenPepper stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız dev ile bulunduğunuz ev içinde hedeflere insanları fırlatarak hem görevleri tamamlamak hemde keyifli vakit geçirmeye çalışmaktır. Bored Ogre içinde yaşanan genel zorluklardan ve kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani oyun içindeki tüm kilitleri açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm bölüm ve ekipmanları kullanarak oynayabilirsiniz. Farklı hedefler, zor durumda kalan insanlar, çeşitli fırlatıcılar ve dahası sizleri bekliyor. Bored Ogre v1.0 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Bored Ogre Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Bored Ogre v1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bored Ogre 1.0 hile apk : oyun içindeki tüm kilitleri ögeler kullanıma açıktır.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 76 Yorum Android Oyun, Klasik Oyunlarandroid oyun indir, apk indir, bored ogre 1.0 apk hack, bored ogre 1.0 apk hile, bored ogre 1.0 apk mod, bored ogre 1.0 full apk, bored ogre 1.0 hile apk, bored ogre 1.0 mod apk, bored ogre 1.0 unlock apk, bored ogre android hile, bored ogre android mod, bored ogre apk hack, bored ogre apk hile, bored ogre apk mod, bored ogre full apk, bored ogre hack, bored ogre hile apk, bored ogre kilitler açık, bored ogre money hack, bored ogre unlock apk


Download Bored Ogre v1.0 MOD APK – TÜM KİLİTLER AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like