Brain Test 2 v0.155 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 14 views
( 595 ratings )
Price: $0
Download

Brain Test 2 v0.155 MOD APK – MEGA HİLELİ

Brain Test 2 v0.155 PARA HİLELİ APK, kafa yoran ve bulmaca türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Unico stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz bölümlerde karmaşık olaylar çözmek, seçimler yapmak ve sizden istenileni yapmaktır. Brain Test 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız ampul hileli, vip hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm bulmacaları çözüp bölümleri kolayca tamamlayabilirsiniz. Farklı olaylar, komik karakterler, yüzlerce eşya ve dahası sizleri bekliyor. Brain Test 2 v0.155 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyedir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Brain Test Play Store’da 680.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Brain Test 2 v0.155 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Brain Test 2 0.155 para hile apk : oyun içinde ipucu ve bölüm geçme için ampul kullanımlarında sahip olduğunuz miktar artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır

 56 Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, brain test 2 0.155 ampul hile, brain test 2 0.155 apk hile, brain test 2 0.155 hack apk, brain test 2 0.155 hile apk, brain test 2 0.155 mod apk, brain test 2 0.155 para hile, brain test 2 ampul hile, brain test 2 apk hack, brain test 2 apk hile, brain test 2 hack, brain test 2 hack apk, brain test 2 hile apk, brain test 2 mod, brain test 2 mod apk, brain test 2 para hile


Download Brain Test 2 v0.155 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like