Bridge Constructor Portal v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 642 ratings )
Price: $0
Download

Bridge Constructor Portal v1.0 FULL APK, uzun bir süredir çıkmasını beklediğim yapımcılığını başta köprü inşa oyunları ile ünlenen Headup Games stüdyosunun üstlendiği sürükleyicilik ve oynanabilirlik bakımından fazlasıyla başarılı bulduğum mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız garip adam ve yapı malzemeleriniz ile bulunduğunuz bölümde uygun köprüyü inşa etmek ve aracın karşıya geçmesini sağlamaktır. Bridge Constructor Portal STEAM içinde yeni sunulan oyunlardan birisidir. Onlarca bölüm, zorlu işler, dünyaca ünlü PORTAL oyunundan esinlenilmiş ortamlar, ürünler ve dahası sizleri bekliyor. Oyunumuz adından da anlaşılacağı üzere PORTAL ve Bridge Constructor dünyalarının birleşiminden ortaya çıkmıştır. Başta GLaDOS, lazerler, ızgaralar ve dahası sizleri bekliyor. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Bridge Constructor Portal Play Store’da 17.99TL’dir, yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Bridge Constructor Portal v1.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 34 Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, bridge constructor portal 1.0 android indir, bridge constructor portal 1.0 apk, bridge constructor portal 1.0 apk download, bridge constructor portal 1.0 full apk, bridge constructor portal 1.0 mobile, bridge constructor portal android, bridge constructor portal android game, bridge constructor portal android indir, bridge constructor portal apk, bridge constructor portal apk download, bridge constructor portal apk full, bridge constructor portal apk indir, bridge constructor portal full apk, bridge constructor portal mobile, bridge constructor portal mobile apk, bridge constructor portal telefon için


Download Bridge Constructor Portal v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like