Bridge Constructor v6.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 20 views
( 868 ratings )
Price: $0
Download

Bridge Constructor v6.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Bridge Constructor v6.1 FULL APK, inşa etme ve simülasyon türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü düzenli olarak ekleme gereği duyduğum yapımcılığını ClockStone STUDIO firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz bölümde 2 farklı noktayı inşaat malzemelerini kullanarak birleştirmek ve araçların geçmesini sağlamaktır. Bridge Constructor içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız oyun içi para hileli ve tüm bölgelerin-bölümlerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm bölümleri en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz. Onlarca bölüm, farklı bölgeler, zorlu inşaat işleri ve dahası sizleri bekliyor. Bridge Constructor v6.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Bridge Constructor Play Store’da 4.20TL’dir 50.000’den fazla indirilmiştir.

 

KURULUMU

Bridge Constructor v6.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bridge Constructor 6.1 jeton hile apk : oyuna giriş yaptığınızda ilk bölümden sonraki bölümlerde jeton miktarınız sınırsızdır bu sayede ipuçlarını açabilir, sınırsız malzeme bütçesine sahip olabilirsiniz.

Bridge Constructor 6.1 hile apk : oyun içindeki ekstra bölgelerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Android Oyun, İşletme Oyunları, Klasik Oyunlarandroid, android oyun indir, apk, apk indir, bc 6.1 apk indir, bridge constructor 6.1 android, bridge constructor 6.1 android full, bridge constructor 6.1 apk indir, bridge constructor 6.1 full apk, bridge constructor 6.1 hile apk, bridge constructor 6.1 jeton hile, bridge constructor 6.1 mod apk, bridge constructor 6.1 para hile, bridge constructor android, bridge constructor android hile, bridge constructor apk download, bridge constructor apk indir, bridge constructor full, bridge constructor full apk, bridge constructor full sürüm, bridge constructor hack, bridge constructor hack apk, bridge constructor hile, bridge constructor hile apk, bridge constructor jeton hile, bridge constructor mod, bridge constructor mod apk, bridge constructor para hile


Download Bridge Constructor v6.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like