Bulb Boy v1.264 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 61 ratings )
Price: $0
Download

Bulb Boy v1.264 FULL APK – TAM SÜRÜM

Bulb Boy v1.264 FULL APK, macera, hikaye ve korku türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Bulbware stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız ampul kafalı çocuk karakteri ile bulunduğunuz karanlık dünya içinde gizemli olayların peşinden gitmek, düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve aydınlığın zaferini sağlamaktır. Yapmanız gereken seçimler, uzun soluklu oyun yapısı, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Karanlığa karşı olan savaşınızda galip gelip ailenizi kurtarmak parmaklarınızı ucundadır. Bulb Boy v1.264 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Bulb Boy Play Store’da 8.39TL’dir.

 

Kurulumu

Bulb Boy v1.264 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunları, Hikaye Tabanlı Oyunlarandroid, android oyun indir, apk, apk indir, bulb boy 1.264 andorid için, bulb boy 1.264 android, bulb boy 1.264 android indir, bulb boy 1.264 apk, bulb boy 1.264 full apk, bulb boy 1.264 telefon için, bulb boy android, bulb boy android full, bulb boy android için, bulb boy android indir, bulb boy apk, bulb boy apk download, bulb boy apk indir, bulb boy full apk, bulb boy mobile, bulb boy telefon için


Download Bulb Boy v1.264 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like