Bullet Party 2 v1.1.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (6 months ago)
Get it On Google Play
Read 26 views
( 454 ratings )
Price: $0
Download

Bullet Party 2 v1.1.5 PARA HİLELİ APK, aksiyon, silahlı ve FPS oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Bunbo Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz harita içinde rakiplerinizle mücadele ederek bölümü birinci olarak bitirmeye çalışmaktır. Bullet Party 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz silahı ve tasarımları satın alabilir, rakiplerinize karşı üstün olabilirsiniz. Farklı silahlar, dünyanın dört bir yanından oyuncular, bitmek bilmeyen mücadeleler ve dahası sizleri bekliyor. Bullet Party 2 v1.1.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Bullet Party 2 Play Store’da 115.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Bullet Party 2 v1.1.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bullet Party 2 1.1.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


a
 68 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, apk oyun, bullet party 2 1.1.5 altın hile, bullet party 2 1.1.5 android hile, bullet party 2 1.1.5 gun hack, bullet party 2 1.1.5 hack apk, bullet party 2 1.1.5 hile apk, bullet party 2 1.1.5 mod apk, bullet party 2 1.1.5 money hack, bullet party 2 1.1.5 para hile, bullet party 2 1.1.5 silah hile, bullet party 2 1.1.5 skin hack, bullet party 2 altın hile, bullet party 2 android hile, bullet party 2 gold hack, bullet party 2 hack apk, bullet party 2 hile apk, bullet party 2 mod apk, bullet party 2 money hack, bullet party 2 para hile, bullet party 2 sınırsız para hil


Download Bullet Party 2 v1.1.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like