Bullet Strike Battlegrounds v0.5.1.4 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 893 ratings )
Price: $0
Download

Bullet Strike Battlegrounds v0.5.1.4 FULL APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Horus Entertainment firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Eğer PlayerUnknown’s Battlegrounds tarzındaki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşünüyorum. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölge içinde en iyi ekipmanları toplamak, düşmanlarınızı etkisiz hale getirip birinci olmaya çalışmaktır. Bullet Strike Battlegrounds henüz ön kayıt aşamasında olduğu için direk indirilip-oynanır şekilde sunuyorum bu sayede birçok oyuncudan evvel giriş yapabilir, oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Geniş oyun evreni, farklı eşyalar, dünyanın dört bir yanından oyuncular ve dahası sizleri bekliyor. Bullet Strike Battlegrounds v0.5.1.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Bullet Strike Battlegrounds Play Store’da erken erişim aşamasındadır.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Bullet Strike Battlegrounds v0.5.1.4 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bilgilendirme : oyun açıldığından REGISTER kısmında üye olup, giriş yapınız.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunları, Hayatta Kalma Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, bullet strike apk, bullet strike battlegrounds 0.5.1.4 android download, bullet strike battlegrounds 0.5.1.4 android indir, bullet strike battlegrounds 0.5.1.4 apk, bullet strike battlegrounds 0.5.1.4 apk download, bullet strike battlegrounds 0.5.1.4 apk indir, bullet strike battlegrounds 0.5.1.4 full apk, bullet strike battlegrounds android, bullet strike battlegrounds android indir, bullet strike battlegrounds apk, bullet strike battlegrounds apk download, bullet strike battlegrounds apk indir, bullet strike battlegrounds full apk


Download Bullet Strike Battlegrounds v0.5.1.4 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Download

Recommended for You

You may also like