Bulu Monster v5.7.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 15 views
( 728 ratings )
Price: $0
Download

Bulu Monster v5.7.0 PARA HİLELİ APK, Pokemon benzeri oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Sigma Game Limited firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ve özel yeteneklere sahip yardımcı yaratıklar ile bulunduğunuz evren içinde görevleri tamamlamak, rakiplerinizin yaratıklarına karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. Bulu Monster içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz canavar ve özellikleri satın alabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, zorlu rakipler, bitmek bilmeyen macera ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Bulu Monster Play Store’da 225.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : paranız harcadıkça artar.

Kurulumu

Bulu Monster v5.7.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bulu Monster 5.7.0 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 22 Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, bulu monster 5.7.0 altın hile, bulu monster 5.7.0 android hile, bulu monster 5.7.0 apk hile, bulu monster 5.7.0 apk mod, bulu monster 5.7.0 elmas hile, bulu monster 5.7.0 hack apk, bulu monster 5.7.0 hile apk, bulu monster 5.7.0 mod apk, bulu monster 5.7.0 money hack, bulu monster 5.7.0 para hile, bulu monster apk hile, bulu monster elmas hile, bulu monster hack, bulu monster hack apk, bulu monster hile, bulu monster hile apk, bulu monster mod apk, bulu monster para hile


Download Bulu Monster v5.7.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like