Bus Simulator Original v3.8 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 35 views
( 257 ratings )
Price: $0
Download

Bus Simulator Original v3.8 MOD APK – PARA HİLELİ

Bus Simulator Original v3.8 PARA HİLELİ APK, otobüs sürme ve simülasyon türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Ovidiu Pop firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız otobüs ile bulunduğunuz şehirlerde yolcuları taşımak, görevleri tamamlamak ve para kazanmaktır. Bus Simulator Original içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm otobüslerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yolcularınızı mutlu edebilirsiniz. Uzun yollar, özel otobüsler, yolcular ve dahası sizleri bekliyor. Bus Simulator Original v3.8 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Bus Simulator Original Play Store’da 1.500.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Bus Simulator Original v3.8 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bus Simulator Original 3.8 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Bus Simulator Original 3.8 otobüs hile apk : oyun içindeki tüm otobüslerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, bus simulator original 3.8 apk hile, bus simulator original 3.8 apk mod, bus simulator original 3.8 hack apk, bus simulator original 3.8 hile apk, bus simulator original 3.8 mod apk, bus simulator original 3.8 para hile, bus simulator original altın hile, bus simulator original apk, bus simulator original apk hile, bus simulator original hack, bus simulator original hack apk, bus simulator original hile apk, bus simulator original mod apk, bus simulator original para hile


Download Bus Simulator Original v3.8 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like