Busuu v11.4.521 MOD APK – TÜM ÖZELLİKLER AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 588 ratings )
Price: $0
Download

Busuu v11.4.521 FULL APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını busuu Limited stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler dil uygulamalarından birisidir. Kullanım amacı olarak orta düzeyde başta İngilizce ve daha birçok dili öğrenebileceğiniz keyifli bir uygulamadır. Busuu – İngilizce, Almanca, Fransızca +9 dil öğren içinde yaşanan kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani tüm ücretli (premium) özelliklerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede derslerden rahatlıkla yararlanabilir, farklı dillerde kendinizi geliştirebilirsiniz. Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça öğrenebileceğiniz dillerden bazılarıdır. Seviye tespit sınavları, resmi sertifikalar, sesli-yazmalı dersler ve dahası sizleri bekliyor. Kullanımı oldukça kolaydır, arayüzü Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Dersleri indirerek internet olmadan da çalışabilirsiniz. Busuu Play Store’da 200.000’den fazla indirilmiştir.

Uygulamamızdan Görüntüler

 

Kurulumu

Busuu v11.4.521 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve uygulamamızı açalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Uygulamaandroid oyun indir, apk indir, busuu 11.4.521 android hile, busuu 11.4.521 android mod, busuu 11.4.521 apk, busuu 11.4.521 apk hile, busuu 11.4.521 full apk, busuu 11.4.521 hack apk, busuu 11.4.521 mod apk, busuu 11.4.521 premium apk, busuu 11.4.521 unlock apk, busuu android hile, busuu apk, busuu full apk, busuu hack, busuu hack apk, busuu mod apk, busuu premium apk, busuu unlock apk,


Download Busuu v11.4.521 MOD APK – TÜM ÖZELLİKLER AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like