Buz Devri Maceraları v1.7.1a MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 22 views
( 632 ratings )
Price: $0
Download

Buz Devri Maceraları v1.7.1a MOD APK – PARA HİLELİ

Buz Devri Maceraları v1.7.1a PARA HİLELİ APK, hafta sonunun ilk konusu olarak yapımcılığını dünyaca ünlü mobil oyun stüdyosu GAMELOFT’un üstlendiği küçük büyük demeden hereksin yakından takip ettiği bir çizgi filmin oyununu sunmak istiyorum. Buz Devri filmi çıktığı günden bu yana sevilen bir yapım olmayı başardı bunun üzerine yapımcılar bir çok platform için oyunlarını oluşturmaya başladı. Oyunda amacınız kontrol ettiğiniz buz devri kahramanları ile kaybolmuş hayvanları bulup bir araya getirmektir. Ice Age Adventures içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız meşe palamudu, sınırsız yemiş hileli ve sınırsız kabuk hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede oyunu dilediğiniz gibi oynayabilir sonuna kadar keyfini çıkarabilirsiniz. Mükemmel bir hayvan çiftliği oluşturmak parmaklarınızın ucundadır… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Buz Devri Maceraları Play Store’da 1.027.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Buz Devri Maceraları v1.7.1a SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.gameloft.android.ANMP.GloftIVHM” ve android/data klasörüne atalım.

Buz Devri Maceraları v1.7.1a MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Buz Devri Maceraları 1.7.1a palamut hile apk : dilediğiniz gibi palamut harcayabilirsiniz sahip olduğunuz miktar eskiye (-) düşecektir.

Buz Devri Maceraları 1.7.1a yemiş hile apk : dilediğiniz gibi yemiş harcayabilirsiniz sahip olduğunuz miktar eskiye (-) düşecektir.

Buz Devri Maceraları 1.7.1a kabuk hile apk : dilediğiniz gibi kabuk harcayabilirsiniz sahip olduğunuz miktar eskiye (-) düşecektir.

Tüm miktarlar eksiye düştüğü için sınırsız miktarda kabuk, palamut ve yemişe sahip olursunuz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunbuz devri maceraları 1.7.1a apk, buz devri maceraları 1.7.1a deniz kabuğu hile, buz devri maceraları 1.7.1a hile apk indir, buz devri maceraları 1.7.1a mod apk, buz devri maceraları 1.7.1a mod hile, buz devri maceraları 1.7.1a palamut hile, buz devri maceraları 1.7.1a para hile apk, buz devri maceraları 1.7.1a yemiş hile, buz devri maceraları android hack, buz devri maceraları android hile, buz devri maceraları android mod, buz devri maceraları apk sd data, buz devri maceraları hile apk indir, buz devri maceraları kabuk hile apk, buz devri maceraları mod apk indir, buz devri maceraları palamut hile, buz devri maceraları para hile apk, buz devri maceraları yemiş hile apk


Download Buz Devri Maceraları v1.7.1a MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like