Buz Devri Maceraları v1.7.3a MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 42 views
( 318 ratings )
Price: $0
Download

Buz Devri Maceraları v1.7.3a MOD APK – PARA HİLELİ

Buz Devri Maceraları v1.7.3a PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncelleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını dünyaca ünlü mobil oyun stüdyolarından birisi olan GAMELOFT’un üstlendiği sürükleyicilik ve oynanabilirlik bakımından oldukça başarılı bulduğum bir oyundur. Çiftlik kurma ve yönetme tarzını seviyorsanız size fazlasıyla hitap edeceğini düşünüyorum. Amacınız buz devrinin ardından kayıp hayvanları toplayıp kendinize ait bir çiftlik oluşturmaktır. Ice Age Adventures içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız meşe palamudu hileli, sınırsız yemiş hileli ve sınırsız kabuk hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede tüm hayvanlara sahip olabilir, çiftliğinizi dilediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Sid, Manny ve Diego ile maceralar sizi bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Buz Devri Maceraları Play Store’da 1.082.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Buz Devri Maceraları v1.7.3a MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Buz Devri Maceraları 1.7.3a palamut hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz gibi meşe palamudu harcayabilirsiniz. Maddi birimleriniz eksi (-) değerlere düşecektir.

Buz Devri Maceraları 1.7.3a yemiş hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz gibi yemiş harcayabilirsiniz. Maddi birimleriniz eksi (-) değerlere düşecektir.

Buz Devri Maceraları 1.7.3a kabuk hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz gibi kabuk harcayabilirsiniz. Maddi birimleriniz eksi (-) değerlere düşecektir.

UYARI : oyunu oynayabilmek için aktif internet bağlantısı gereklidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunandroid oyun indir, buz devri maceraları 1.7.3a android hile, buz devri maceraları 1.7.3a android mod, buz devri maceraları 1.7.3a full apk, buz devri maceraları 1.7.3a hack apk, buz devri maceraları 1.7.3a hile apk, buz devri maceraları 1.7.3a kabuk hile apk, buz devri maceraları 1.7.3a mod apk, buz devri maceraları 1.7.3a mod apk indir, buz devri maceraları 1.7.3a palamut hile apk, buz devri maceraları 1.7.3a para hile apk, buz devri maceraları 1.7.3a yemiş hile apk, buz devri maceraları android hile, buz devri maceraları hack apk, buz devri maceraları hile apk, buz devri maceraları mod apk, buz devri maceraları palamut hile, buz devri maceraları palamut hile apk, buz devri maceraları para hile apk


Download Buz Devri Maceraları v1.7.3a MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like