Cafeland Restoran Oyunu v1.7.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 802 ratings )
Price: $0
Download

Cafeland Restoran Oyunu v1.7.0 PARA HİLELİ APK, işletme oyunlarını seven hocalarımın yakından takip ettiği bir oyun olan yapımcılığını GAMEGOS stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz arazi üzerine hayalinizdeki kafeyi inşa etmek, işletmek, müşterilerinizi mutlu etmek ve para kazanmaktır. Cafeland World Kitchen içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede kafeniz için dilediğiniz eşyaları satın alabilir, işlerinizi istediğiniz gibi hızlandırıp görevleri tamamlayabilirsiniz. Geniş oyun evreni, bitmek bilmeyen görevler, onlarca eşya, komik karakterler ve dahası sizleri bekliyor. Cafeland Restoran Oyunu v1.7.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Cafeland – World Kitchen Play Store’da 245.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

KURULUMU

Cafeland World Kitchen v1.7.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Cafeland World Kitchen 1.7.0 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Cafeland World Kitchen 1.7.0 altın hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, altın miktarınız azalmaz daima artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, İşletme Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, cafeland 1.7.0 hack apk, cafeland 1.7.0 hile apk, cafeland 1.7.0 mod apk, cafeland hack, cafeland hack apk, cafeland hile, cafeland hile apk, cafeland mod apk, cafeland para hile apk, cafeland world kitchen, cafeland world kitchen 1.5.2 mod apk, cafeland world kitchen 1.7.0 altın hile apk, cafeland world kitchen 1.7.0 android hile, cafeland world kitchen 1.7.0 hack apk, cafeland world kitchen 1.7.0 hile apk, cafeland world kitchen 1.7.0 mod apk, cafeland world kitchen 1.7.0 para hile apk, cafeland world kitchen altın hile apk, cafeland world kitchen hack apk, cafeland world kitchen hile apk, cafeland world kitchen mod apk, cafeland world kitchen money hack, cafeland world kitchen para hile, cafeland world kitchen para hile apk


Download Cafeland Restoran Oyunu v1.7.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like