Car Mechanic Simulator v1.3.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 35 views
( 178 ratings )
Price: $0
Download

Car Mechanic Simulator v1.3.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Car Mechanic Simulator v1.3.7 PARA HİLELİ APK, araba tamir, simülasyon ve işletme oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını PlayWay SA stüdyosunun üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz tamirhanede araçları onarmak, çalışır hale getirmek ve para kazanmaktır. Car Mechanic Simulator içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz malzemeleri ve ekipmanları satın alıp arabaları rahatça tamir edebilirsiniz. Farklı el aletler, alım – satım sistemi, tamiri zor araçlar ve dahası sizleri bekliyor. Car Mechanic Simulator v1.3.7 sürümünde ara yüz geliştirmesi ve hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Car Mechanic Simulator 18 Play Store’da 390.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Car Mechanic Simulator v1.3.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Car Mechanic Simulator 1.3.7 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Car Mechanic Simulator 1.3.7 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır

 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, car mechanic simulator 1.3.7 altın hile, car mechanic simulator 1.3.7 android hile, car mechanic simulator 1.3.7 android mod, car mechanic simulator 1.3.7 apk hile, car mechanic simulator 1.3.7 apk mod, car mechanic simulator 1.3.7 hack apk, car mechanic simulator 1.3.7 hile apk, car mechanic simulator 1.3.7 mod apk, car mechanic simulator 1.3.7 para hile, car mechanic simulator altın hile, car mechanic simulator android hile, car mechanic simulator apk hile, car mechanic simulator apk mod, car mechanic simulator hack, car mechanic simulator hack apk, car mechanic simulator hile apk, car mechanic simulator money hack, car mechanic simulator para hile


Download Car Mechanic Simulator v1.3.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like