Car Parking Multiplayer v4.2.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 36 views
( 705 ratings )
Price: $0
Download

Car Parking Multiplayer v4.2.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Car Parking Multiplayer v4.2.2 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve simülasyon türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını bu tür oyunlarıyla ünlenen olzhass stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz şehir içinde sürüşler yapmak veya park etme görevlerini tamamlamaktır. Car Parking Multiplayer içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm araçların kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonun kadar çıkarabilir, dilediğiniz arabayı seçip rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından oyuncular, dar park alanları, farklı modellerde arabalar ve dahası sizleri bekliyor. Car Parking Multiplayer v4.2.2 sürümünde araçları polis arabası dönüştürme eklenmiş olup, haritalar için serbest sürüş modu eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Car Parking Multiplayer Play Store’da 17.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Car Parking Multiplayer v4.2.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Car Parking Multiplayer 4.2.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Car Parking Multiplayer 4.2.2 araba hile apk : oyun içindeki tüm araçların kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Simülasyon Oyunları, Yarış Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, car parking multiplayer 4.2.2 android hile, car parking multiplayer 4.2.2 hack apk, car parking multiplayer 4.2.2 hile apk, car parking multiplayer 4.2.2 mod apk, car parking multiplayer 4.2.2 money hack, car parking multiplayer 4.2.2 para hile, car parking multiplayer android hile, car parking multiplayer apk hile, car parking multiplayer apk mod, car parking multiplayer araba hile, car parking multiplayer hack, car parking multiplayer hack apk, car parking multiplayer hile, car parking multiplayer hile apk, car parking multiplayer mod apk, car parking multiplayer money hack, car parking multiplayer para hile


Download Car Parking Multiplayer v4.2.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like